Оргстекло Львов

Оргскло Львів

Оргскло, або листовий акрил, – це сучасний полімерний матеріал, який має практичне використання в різних сферах та областях. І якщо ви шукаєте, де можна купити оргскло у Львові, то наша компанія готова запропонувати вам великий вибір цього листового пластику, високу якість продукції, приємні ціни та широкий спектр супутніх послуг.

Оргскло Львів: переваги матеріалу, та його використання

Новітні технології дозволяють виготовляти пластик, який може повністю замінити звичайне скло. При цьому листовий акрил має бажану прозорість та міцність, яка в рази переважає скло.

В залежності від виробництва, оргскло, яке ви можете купити у Львові в ПоліПласт, виготовляють двох видів:

  • лите;
  • екструзійне.
    • прозоре – від 1,5 до 10 мм;
    • молочне – 2, 3 та 4 мм;
    • кольорове – 3 мм.

Лите оргскло Львів частіш за все використовують у будівництві та інших сферах, де до міцності матеріалу висуваються неабиякі вимоги. Литий акрил володіє кращими, ніж екструзійне оргскло, несучими характеристиками, і в цьому його особиста перевага.

Екструзійний пластик має велику популярність серед фахівців реклами, дизайну та меблярів. Завдяки своїй низькій в’язкості таке оргскло дуже легко набуває необхідної форми при термоформуванні без втрати своїх властивостей.

Куди б ви не глянули, всюди можна зустріти різні речі, виготовленні з листового акрилу: рекламні бокси, склопакеті, декоративні світильники, цінникоутримувачи, скло для автомобілів та спеціалізованої техніки, захисні екрани та багато чого іншого.

Оргскло Львів від ПоліПласт – широкий вибір, приємні ціни та якість продукції

Якщо ви шукаєте листовий акрил, то в нашому асортименті ви обов’язково знайдете все що потрібно.

У нас є оргскло різної товщини та кольору:

Придбати цей сучасний пластик ви можете як в листах, так і шматками різного розміру. Для цього у нас є професійний лазерний та фрезерний верстат, на якому ми зробимо різання за вашими розмірами, по макету або кресленням.

Щодо якості продукції, то українському покупцю ми пропонуємо оргскло Pazit (Ізраїль), яке відомо у всьому світі, і на всю продукцію ми надаємо гарантію у 10 років.

Доставку заказу у Львів, Червоноград, Борислав, Стрий, Моршин, Самбор та інші міста області ми здійснюємо послугами відомих транспортних компаній або найманим авто (при великих об’ємах заказу). Наша продукція зберігається на складах у Дніпрі і завжди є в наявності. Тому, якщо ви звернетесь до нас для купівлі оргстекло Львов, то довго чекати замовленого товару вам вже точно не доведеться, а наші приємні ціни стануть додатковим бонусом.

Для покупки оргстекла во Львове (листового акрила) обращайтесь:

(096) 211-33-73, (050) 283-283-9

Выбор поликарбоната

Как правильно выбрать поликарбонат на свой объект? Выбор поликарбоната 5 основых правил.

Оргстекло

Способы обработки оргстекла в условиях производства и домашних условиях.

Порезка оргстекла

Заказать резку оргстекла по Вашим размерам или макетам: 0962113373

Листовые пластики

Какой пластик выбрать для отделки квартиры, промышленного помещения, рекламы и т.д. Обзор пластиков.

© 2011-2019 Все права защищены ООО ПолиПаст Контакты: (096) 211-33-73, (050) 283-283-9, (056) 790-05-08 [email protected]